0 предмети

Додатоци за бања

Тоалетни додатоци

Популарни производи

Најнови производи

Совети и новости

Што можете да направите за главата за туширање после капење?

Што можете да направите за главата за туширање после капење?

Што можете да направите за капење на главата за туширање? Главата за туширање често капе после, па дури и по долго време откако сте ја користеле. Можете да прочитате што можете да направите за тоа во оваа статија.Главата за туширање има широка предна комора што е потребна за да се рашират млазниците. За жал, ова има недостаток што ако ја затворите чешмата, има вода во предната просторија ...

Прочитај повеќе
Диспензери за хартиени крпи повторно на залиха

Диспензери за хартиени крпи повторно на залиха

Диспензери за хартиени крпи на залиха Од вчера повторно има залиха на диспензери за хартиени крпи. Бидете брзи затоа што во моментов има многу голема побарувачка за производи кои го намалуваат ризикот од пренесување на видот на короната. Ова се однесува на производите што ги носиме; Диспензери за сапун; Измијте ги рацете и ...

Прочитај повеќе
Непосредни недостатоци на вирусот Корона

Непосредни недостатоци на вирусот Корона

Непосредни недостатоци поради вирусот Корона Поради вирусот корона или вирусот КОВИД-19, голема е побарувачката за производи кои го намалуваат ризикот од инфекција. Поради големата побарувачка, производството не можеше да се справи во 2020 година. Во меѓувреме, побарувачката е малку намалена и очекуваме залихите на овие артикли да бидат обновени наскоро ...

Прочитај повеќе
Место закачете го држачот за тоалетна ролна

Место закачете го држачот за тоалетна ролна

Место за закачување на држач за тоалетна ролна Всушност нема фиксни правила за закачување на држач за тоалетна ролна. Најважно е дека додека седите на тоалетот, ролната е на дофат и може да се одвитка додека седи. Исто така, не треба да ве спречува. Во пракса, ова значи дека е најдобро да се отстрани оската на ...

Прочитај повеќе
Ставете куки за гардероба од внатрешната страна на вратата од вашата бања

Ставете куки за гардероба од внатрешната страна на вратата од вашата бања

Поставување куки за гардероба на внатрешноста на вратата од вашата бања Имате мал туш или бања. Сепак, сакате уредно да ја обесувате облеката кога се бањате или туширате. Паметна идеја е да поставите куки за гардероба во внатрешноста на вратата од бањата.На што треба да обрнете внимание при купување и / или поставување куки за гардероба; Вашата ...

Прочитај повеќе
диспензерот за сапун на wallидот

диспензерот за сапун на wallидот

Купи нов диспензер за сапуница за wallид? За нов wallид на диспензери за сапуни, дојдовте на вистинското место во Вили anан. Имаме и нерѓосувачки челик и висококвалитетни диспензери за пластични сапуни за wallид. Диспензери за сапун за wallид во разни форми и бои. И за приватна и за интензивна професионална употреба ....

Прочитај повеќе
Благодарноста за www.williejan.com на Веб-продавница Кирмерк Прегледи на клиенти е 9.4 / 10 засновано на 261 прегледи.
Количка
Количката е празна
Продолжете со купување
0
Изберете ги полињата што сакате да се видат
  • Фото
  • SKU
  • Рејтинг
  • цена
  • акции
  • Додади го во кошничка
  • Kenmerken
  • Прилагодени атрибути
  • Прилагодени полиња
  • дополнителни информации
Споредба
Производи во вашата споредба ×
Да се ​​спореди Назад на веб-страницата